Tapılacak Kadın – Cennette Bir Gece

Yayın Tarihi: Ağustos 2015

Tapılacak Kadın:

Noelle gözden düşene kadar her şeyi olan müzik dehası bir kızdı. Yoksul ve umutsuz bir haldeyken çok cazip bir teklifle gelen milyoner Ethan Grey’in teklifini kabul etmek zorunda kaldı.

Ethan intikam almak istiyordu ve tek ihtiyacı olan, evlilik sözleşmesine Noelle’in atacağı imzaydı. Dikkatlice planladığı yalan, Noelle’in baştan çıkarıcı masum davranışlarıyla değişmeye başladı.

Noelle’in şimdiye kadar büyük bir aşk ve heyecan duyduğu tek şey, sevgili piyanosuydu. Şimdi ise Ethan’in marifetli dokunuşlarıyla, varlığından haberdar olmadığı arzuları ateşleniyordu. Fakat onu amacına ulaşmada bir vasıta olarak gören Ethan’ın gözünde daha fazla bir anlam ifade edebilecek miydi?

 

Cennette Bir Gece:

Clara Davis dudaklarından evet cevabı döküldüğü anda, çizmeyi aştığının farkına vardı. Patronunun lüks balayı seyahatinde sözde yeni nişanlısı gibi davranarak ona eşlik etmesi nasıl mümkün olabilirdi?

Zack Parsons’ın personeliyle çıkmama kuralı, Clara’nın pastacı önlüğünün ardında saklanan güzelliğini fark etmesine mani olmuştu. Fakat şimdi ona tamamen farklı bir gözle bakıyor, kışkırtıcı güzelliğine kapılıyordu. Yeni keşfettikleri ihtiraslarını tatmin edebilmek için günahkâr bir gece geçirmek, yeterli olacaktı.

Yoksa, olmayacak mıydı?

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2017 Sibel ATAM

Yorum Yapmak İster Misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.